Rašykite mums

Pasistengsime kuo skubiau atsakyti į Jūsų klausimus

Interneto svetainėje pateikta keletas būdų, kaip galite susisiekti su UAB „Liprimus Group“. Visus pranešimus priimame, peržiūrime ir atsakymus pateikiame patys. Jei su mumis susisieksite elektroniniu paštu, mes tvarkysime tokius Jūsų duomenis: Jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą bei susirašinėjimo tekstą. 
Tokie duomenys bus tvarkomi siekiant pasirengti sutarties vykdymui ar atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Jei nepateiksite savo kontaktinių duomenų, su Jumis nebus įmanoma susisiekti. 
Susirašinėjimas saugomas 1 metus nuo žinutės gavimo, išskyrus informaciją, kurios saugojimui teisės aktuose nustatyti kiti terminai. 
Jei su mumis susisiekiate telefonu, Jums sutikus, išsaugomas telefono numeris iš kurio skambinate. Tokia informacija saugoma 60 dienų, po to sunaikinama. 
Visi asmens duomenys, kuriuos pateikiate bendraudami su mumis, yra naudojami tik aukščiau nurodytais tikslais ir pranešimams peržiūrėti bei komunikacijos srautams administruoti ir valdyti. Įsipareigojame be aiškaus Jūsų sutikimo nenaudoti Jūsų asmens duomenų, bei neteikti trečiosioms šalims taip, kad būtų įmanoma nustatyti Jūsų asmens tapatybę. 
Prašome atkreipti dėmesį, kad mums gali tekti susisiekti su Jumis elektroniniu paštu arba telefonu. Pasikeitus Jūsų asmens duomenimis, prašome nedelsiant pranešti mums. UAB "Liprimus Group"


Rekvizitai:

Įm.k. 302323578

PVM m.k. LT100005042218

Adresas: Neries krant. 16-116, Kaunas


Kontaktai pasiteiravimui:

El. paštas: [email protected]

Tel. +370 610 14999,  +370 612 37164

Buhalterija: +370 610 38496

© 2019  UAB "Liprimus Group". Visos teisės saugomos.                             Svetainių kūrimas: Mozello

 .